2014-11 PSA McWil & Euro Styl Gdańsk Open

Wyniki Turnieju Głównego/ Main Draw Results :

Finał/Final:



[5] James Earles (ENG) -[8] Joel Malkin (WAL) (7:11, 11:3, 11:6, 11:4): 55 min

Półfinały/Semi-final:



[8] Joel Malkin (WAL) – [6] Patrick Miescher (SUI) (11:9, 9:11, 11:9, 11:7): 61 min
[5] James Earles (ENG) – [1] Paul Coll (NZL) (6:11, 11:5, 4:11, 11:8, 11:7): 60 min

Ćwierćfinały/Quarterfinals:



[5] James Earles (ENG) – Daniel Mekbib (CZE) (11:5, 7:11, 11:2, 11:6): 35 min
– [3] Robert Downer (ENG) – [6] Patrick Miescher (SUI) (11:7, 7:11, 9:11, 11:7, 6:11): 46 min
[8] Joel Malkin (WAL) – [2] Alejandro Garbi Caro (ESP) (3:11, 11:7, 12:10, 7:11, 11:7): 100 min
[1] Paul Coll (NZL) – [7] Steven London (ENG) (11:3, 11:7, 11:7): 27 min

Pierwsza Runda/ First Round:



[5] James Earles (ENG) -[WC] Łukasz Stachowski (POL) ( 11:5, 11:5, 11:6): 19min
Daniel Mekbib (CZE) – [4] Mark Fuller (ENG) (12:10, 2:11, 11:9, 11:8): 41 min
– Ahmed Hussein (EGY) – [6] Patrick Miescher (SUI) (6:11, 8:11, 11:5, 4:11): 25 min
[3] Robert Downer (ENG) – Jakob Dimberger (AUT) (3:11, 11:8, 11:6, 7:11, 11:6): 66 min
– Miroslav Celler (SVK) – [2] Alejandro Garbi Caro (ESP) (4:11, 11:5, 5:11, 5:11): 30 min
[8] Joel Malkin (WAL) – David Wardle (ENG) (11:6, 11:5, 11:7): 31 min
[1] Paul Coll (NZL) – Jaakko Vahamaa (FIN) (11:2, 11:9, 11:5): 32 min
– Martin Svec (CZE) – [7] Steven London (ENG) (9:11, 9:11, 7:11): 39 min

Wyniki Eliminacji / Qualification Results:

Pierwsza Runda/ First Round:



[1] Jaakko Vahamaa (FIN)-[L] Maciek Maciantowicz (POL) ( 11:6, 11:4, 11:5): 19min
– [L] Jan Wawrykiewicz (POL)- [ 6] Bernat Jaume (ESP) (2:11, 1:11, 3:11): 9 min
[7] Wojtek Nowisz (POL) – [L] Mateusz Skorek (POL) (11:9, 11:7, 14:12): 20 min
– [L] Dominik Kowalski (POL) – [3] David Wardle (ENG) (1:11, 3:11, 2:11): 10 min
– [L] Dariusz Korzeniewski (POL)- [5] Jonathan Geekie (SCO) (4:11, 7:11, 5:11): 16 min
[4] Miroslav Celler (SVK) – Marc ter Sluis (NED) (11:4, 7:11, 11:7 11:4): 32 min
– Jan Ryba (CZE) – [2] Anthony Brindle (GIB) (7:11, 10:12, 6:11): 24 min
– [8] Manuel Wanner (SUI) – Daniel Mekbib (CZE) (11:8, 5:11, 7:11, 11:2, 11:13): 68 min

Druga Runda/ Second Round:



[1] Jaakko Vahamaa (FIN) - [6] Bernat Jaume (ESP) (11:8, 11:5, 12:10): 32 min
– [7] Wojtek Nowisz (POL) – [3] David Wardle (ENG) – (6:11, 7:11, 9:11): 36 min
– [5] Jonathan Geekie (SCO) – [4] Miroslav Celler (SVK) – (7:11, 3:11, 5:11): 33 min
– [2] Anthony Brindle (GIB) – Daniel Mekbib (CZE) – (11:7, 11:3, 11:0) – 24 min

DRABINKA TURNIEJU ELIMINACYJNEGO/ QUALIFYING DRAW:

Qualification Results – link

DRABINKA TURNIEJU GŁÓWNEGO/ MAIN DRAW:

PSA McWil & Euro Styl Gdańsk Open